Сб, 04-05-24, 00:33:35
Рассполагайтесь Гость | RSS

Разговоры-разговариваем

[ Новые сообщения · Болтающие · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Травия  
Форум » Образование и Искусство » Религия » Возлюбим друг друга!
Возлюбим друг друга!
witerukДата: Ср, 10-02-10, 10:29:49 | Сообщение # 1
Забанен.Учимся любить людей
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Награды: 0
Статус: Offline
Помилуй мя Боже,по велицей милости Твоей,и по множеству щедрот Твоих очисти беззаконие мое.Наипаче омый мя от беззакония моего, и от греха моего очисти мя;яко беззаконие мое аз знаю, и грех мой предо мною есть выну.Тебе единому согреших и лукавое пред Тобою сотворих;яко да оправдишися во словесех Твоих, и победиши внегда судити Ти. Се бо, в беззаконних зачат есмь, и во всех гресех роди мя мати моя.Се бо,истину возлюбил еси;безвестная и тайная премудрости Твоея явил ми еси.Окропиши мя исопом,и очищуся;омыеши мя,и паче снега убелюся.Слуху моему даси радость и веселие;возрадуются кости смиренныя.Отврати лице Твое от грех моих и вся беззакония моя очисти.Сердце чисто созижди во мне,Боже и дух прав обнови во утробе моей.Не отвержи мене от лица Твоего и Духа Твоего Святого не отыми от мене.Воздаж ми радость спасения Твоего и Духом Владычним утверди мя.Научу беззаконныя путем Твоим, и нечистивые к Тебе обратятся.Избави мя от кровей,Боже,Боже спасения моего;возрадуется язык мой правде Твоей.Господи,устне мои отверзиши и уста моя возвестят хвалу Твою.Яко аще бы восхотел жертвы,дал бых убо:Жертва Богу дух сокрушен;сердце сокрушено и смиренно Бог не уничтожит.Ублажи,Господи,благоволением Твоим Сиона, и да созиждутся стены Иерусалимския.Тогда благоволиши жертву правды,возношение и всесожегаемая;тогда возложат на олтарь Твой тельцы.

Добавлено (07-02-10, 08:29:10)
---------------------------------------------
Господи Иисусе Христе помилуй нас грешнных!... Пусть Архангел Варахиил Благодать Божью принесет в каждый Ваш Дом!Аминь!

Добавлено (07-02-10, 08:46:09)
---------------------------------------------
Боже,очисти мя грешного,яко николиже сотворих благое пред Гобою;но избави мя от лукавого,и да будет во мне воля Твоя,да неосужденно отверзу уста моя и восхвалю имя Твое святое,Отца и Сына и святого Духа,ныне и присно и во веки веков.Аминь.


Реклама ( если она реклама) должна согласовываться с Администрацией сайта.
Пожалуйста, открывайте темы в соответствующем подфоруме.

Moderat

Тема закрыта. Злость не поддерживаем , а гасим. Пользователь получил пожизненный бан.

 
FischДата: Ср, 10-02-10, 18:39:55 | Сообщение # 2
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 374
Награды: 6
Статус: Offline
Уважаемый witeruk, Вы совершенно забыли про "не судите, и не судимы будете", равно как и про многое другое. Про озлобленность, исходящую от последнего поста, и говорить не стоит.

- Птицы попадают в сопла, люди гибнут!
- А птицы что, выживают???
 
Форум » Образование и Искусство » Религия » Возлюбим друг друга!
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: